سفارش رسم الگو

از صبر و شکیبایی شما مشتریان گرامی سپاسگزاریم 

مدتی طولانی صفحه سفارش رسم الگو فعال نبود ، دلیل آن حجم زیاد کارها بود الان هم به صورت محدود با زمان ۱۰ روزه سفارش الگو پذیرفته می شود لذا مشتریان قدیمی توجه لازم داشته باشند که لباس های فوری و عجله ای سفارش نگیرند.حدود ۱۰ الی ۱۵ روز رسم هر الگو ممکن است طول بکشد. با تشکر

خیاطی مهر به صورت سفارشی الگو مدل های لباس جدید و مختلف را رسم و به صورت فایل قابل چاپ از طریق ایمیل به مشتریان و خوانندگان ارائه می دهد.

  1. نیاز است که شما حتما در خصوص روش خیاطی و مقدمات کار آشنا باشید.به این نکته خوب توجه کنید ، راهنمای دوخت و خیاطی ارائه نمی شود و الگو ها فقط برای کسانی که اهل فن خیاطی می باشند قابل فهم است لذا سابقه کاری شما در خیاطی بسیار مهم است.
  2. برای شما الگو لباس مطابق جدول سایز بندی ارسال می شود.
  3. اگر برخی از اندازه های بدن شما با جدول سایزبندی فرق می کند ببینید با کدام یک نزدیک تر است و بعد از دریافت الگو خودتان تغییرات لازم را اعمال کنید.
  4. فایل مدل لباس درخواستی خویش را به صورت JPG یا PDF از طریق فرم زیر آپلود و ارسال فرمایید.سعی کنید از عکس هایی استفاده کنید که وضوح کافی برای تشخیص مدل و جزئیات لباس وجود داشته باشد.
  5. بعد از بررسی مدل توسط خیاطی مهر، با توجه به پیچیدگی مدل هزینه رسم الگو از طریق ایمیل اعلام  می شود .
  6. به شما یکی از نحوه های پرداخت پایین این صفحه اعلام می شود و مبلغ مورد نظر را آنلاین می پردازید در صورتی که امکان پرداخت آنلاین ندارید راهنمای خرید را مطالعه کنید و به صورت دستی و مراجعه به بانک پرداخت را انجام دهید.
  7. بعد از پرداخت هزینه حداکثر بعد از چهار روز کاری الگو لباس به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.توجه داشته باشید که برخی اوقات تعداد سفارشات زیاد است و به نویت زمانی هزینه پرداخت شده الگوهای سفارشی رسم و تقدیم می گردد.لذا گاهی اوقات ممکن است کمی از چهار روز بیشتر طول بکشد که حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
  8. هزینه الگو های سفارشی برای هر سایز از حداقل ۲۰ هزارتومان شروع و با توجه به پیچیدگی مدل لباس تا ۳۵ هزارتومان می رسد.لذا هزینه الگو سفارشی با هزینه های اعلامی الگوهای ارائه شده در سایت فرق می کند.
  9. سفارش از شرکتها و سازمان های تولید صنعتی لباس نیز پذیرفته می شود و الگو تولیدی برای هر سایز رسم و ارائه می شود هزینه الگو ها با توجه به پیچیدگی مدل لباس از ۵۰ هزارتومان شروع و تا ۱۰۰ هزارتومان برای هر سایز می باشد و تحویل آن حدود یک هفته طول می کشد.سایز بندی فقط مطابق جدول سایز بندی  سایت ارائه می گردد.(یعنی اگر شما یک مدل لباس ساده را در ۵ سایز مختلف سفارش دهید هزینه آن حدود ۲۵۰ هزارتومان می شود)

فرم سفارش رسم الگو

نام و نام خانوادگی (الزامی)

آدرس ایمیل (الزامی)

موضوع

شماره همراه (اختیاری) جهت تماس ضروری مورد نیاز

شماره سایز بدن (الزامی)

فایل مدل لباس را آپلود کنید (الزامی) حداکثر سایز فایل 2 مگابایت با فرمت PDF , JPG باشد

برای امنیت ارسال کد تصویر زیر را وارد کنید.به حروف بزرگ و کوچک انگلیسی توجه کنید
captcha

مرحله پرداخت هزینه سفارش رسم الگو مدل لباس

بعد از ارسال اطلاعات مدل لباس و پیچیدگی رسم الگو بررسی شده و از طریق ایمیل یکی از فرمت های زیر برای پرداخت اعلام می شود و به صورت آنلاین هزینه را می توانید پرداخت کنید.

نکته ۱ : بعد از انجام خرید شماره تراکنش اینترنتی بانک را یادداشت فرمایید و در فرم اعلام خرید ثبت نمایید.
نکته ۲ : خرید توسط کلیه کارتهای متصل به شبکه شتاب کشور ( پارسیان ، پاسارگارد ، ملت ، تجارت ، کشاورزی ، صادارات ، مسکن ، ملی ، سپه و غیره ) امکان پذیر است و محدود به کارت بانک خاصی نمی باشد شما بعد از انتخاب هر کدام از درگاه های پرداخت مربوط به هر بانکی می توانید پرداخت را انجام دهید.مثلا اگر شما کارت بانک مسکن دارید می توانید از درگاه بانک پاسارگارد نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنید)

نکته ۶ : اگر نمی توانید به صورت آنلاین خرید نمایید هزینه به شماره حساب زیر واریز و بجای شماره تراکنش اینترنتی شماره فیش پرداختی و مشخصات درخواستی آن را وارد کنید و فرم اعلام خرید را پر کنید.

بانک پارسیان – بنام خانم مریم مستشارنژاد
شماره حساب ۷۰۰۰۰۱۷۳۲۱۶۰۰۴
شماره کارت ۶۲۲۱۰۶۱۰۲۹۶۲۵۵۳۲


فرمت پرداخت شماره ۱ : هزینه پرداختی ۲۰ هزارتومان

فرمت پرداخت شماره ۲ : هزینه پرداختی ۲۵ هزارتومان

فرمت پرداخت شماره ۳ : هزینه پرداختی ۳۰ هزارتومان

 فرمت پرداخت شماره ۴: هزینه پرداختی ۳۵ هزارتومان

 فرمت پرداخت شماره ۵: هزینه پرداختی ۴۰ هزارتومان

۲۵۷۱۶ نفر پسندیده اند!